Умови ліцензійної угоди

ЛІЦЕНЗІЙНА УГОДА

КОМПАНІЇ HONEYWELL З КІНЦЕВИМ КОРИСТУВАЧЕМ «ПІД’ЄДНАНОГО ДОМУ» (HONEYWELLCONNECTEDHOME)

І ЗАЯВА ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Останнє оновлення: 25 травня 2018 р.

Вітаємо Вас! Нижче подано Ліцензійну угоду компанії Honeywell з кінцевим користувачем «ПІД’ЄДНАНОГО ДОМУ» (HONEYWELL CONNECTED HOME) і Заяву про конфіденційність.

Основні аспекти:

Ліцензійна угода з кінцевим користувачем охоплює:

 • Ліцензію на програмний продукт, яка регулює використання Вами програмного продукту.
 • Умови надання сервісів.
 • Суворі обмеження щодо нашої фінансової та іншої відповідальності, пов’язаної з будь-якими втратами, які можуть бути заподіяні Вам внаслідок використання Вами системи та сервісів.

Заява про конфіденційність охоплює, поміж іншого, таке:

 • Інформацію, яку ми збираємо:
  • інформацію, яку Ви надаєте, створюючи свій обліковий запис, наприклад, ім’я, e-mail, адресу та поштовий індекс;
  • інформацію про те, як Ви використовуєте систему та/або сервіси, наприклад, як і коли Ви використовуєте системи чи сервіси, періодичність використання тощо;
  • дані, що стосуються систем та/або сервісів, наприклад, температура всередині та поза приміщенням, часові графіки, хронування подій та попереджень, аудіо- чи відеокліпи, настройки тощо;
  • інші види інформації, зазначені нижче в Заяві.
 • Як ми використовуємо інформацію:
  • для надання сервісу та управління системою;
  • для поліпшення наших продуктів та сервісів;
  • для пропонування Вам продуктів та сервісів, які, на нашу думку, будуть Вам цікаві. Ми не передаємо Вашу контактну інформацію третім особам у маркетингових цілях без Вашої явної згоди;
  • в інших цілях, як докладніше описано нижче в Заяві.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО СИСТЕМУ

Сторонні надавачі сервісів, використовувані компанією Honeywell. Компанія Honeywell використовує сторонніх надавачів сервісів для реалізації деяких аспектів Сервісів Honeywell, таких як, наприклад, «хмарні» сервіси, зберігання даних, синхронізація і зв’язок через надавачів «хмарних» сервісів. Ці сторонні сервіси перебувають поза контролем компанії Honeywell, але їх функціювання може впливати на використання та надійність Сервісів Honeywell або ж зазнавати впливу останніх. Звертаємо увагу, що (i) використання та наявність Сервісів Honeywell залежить від сторонніх надавачів сервісів, (ii) ці сторонні надавачі сервісів не гарантують 100-відсоткову наявність своїх сервісів та (iii) компанія Honeywell не відповідає за шкоду та втрати внаслідок функціювання цих сторонніх сервісів.

Передбачене використання Системи Honeywell. Система призначена для входу до неї та її використання щодо некритичної за часом інформації та керування продуктами. Хоча компанія Honeywell прагне забезпечити високу надійність і готовність Системи Honeywell, вона не буде доступна 100 відсотків часу. Система схильна до спорадичних переривань і збоїв з багатьох причин поза контролем компанії Honeywell, у тому числі переривчастість Wi-Fi, час безперебійної роботи надавачів сервісів, мобільні повідомлення й оператори тощо.

Відсутність у Сервісів функцій «Безпека Життя» чи «Критичні Використання». Система не сертифікована для екстреного реагування. Крім того, Систему не можна вважати рятувальним рішенням для людей, підданих ризику вдома чи на роботі, і вона не є замінником щодо екстрених сервісів. Всі небезпечні для життя й екстрені події слід спрямовувати до відповідних сервісів реагування. Щодо сервісів моніторингу та охоронної чи пожежної сигналізації Ви можете укласти окрему угоду з сертифікованою Центральної Станцією.

Надійність повідомлень. Система, у т. ч. віддалений доступ і мобільні повідомлення, не буде доступна на 100 відсотків. Можуть бути випадки, коли Ви не отримуватиме повідомлення. Ефективність повідомлень залежить від сторонніх продуктів та сервісів, перелічених вище, і від функційних можливостей Ваших пристроїв. Саме Ви відповідаєте за функційні можливості свого комп’ютера чи мобільного пристрою.

СИСТЕМА НЕ Є СТОРОННЬОЮ КОНТРОЛЬОВАНОЮ СИСТЕМОЮ ЕКСТРЕНОГО ПОВІДОМЛЕННЯ – КОМПАНІЯ HONEYWELL НЕ ЗДІЙСНЮЄ МОНІТОРИНГ ЕКСТРЕНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ І НЕ НАПРАВЛЯТИМЕ ПРЕДСТАВНИКІВ ОРГАНІВ ЕКСТРЕНОГО РЕАГУВАННЯ ДО ВАШОГО ДОМУ ЧИ РОБОТИ У РАЗІ ЕСКТРЕНОЇ СИТУАЦІЇ.

ВАМ НЕ СЛІД ПОКЛАДАТИСЯ НА СИСТЕМУ У БУДЬ-ЯКИХ ЦІЛЯХ, ПОВЯЗАНИХ З БЕЗПЕКОЮ ЖИТТЯ ЧИ КРИТИЧНИМИ СИТУАЦІЯМИ. МОБІЛЬНІ ПОВІДОМЛЕННЯ СТОСОВНО СТАТУСУ І ТРИВОЖНИХ ПОПЕРЕДЖЕНЬ НА ВАШИХ ПРОДУКТАХ ПЕРЕДБАЧЕНО ЛИШЕ ДЛЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ЦІЛЕЙ – ВОНИ НЕ ПІДМІНЯЮТЬ СТОРОННЮ КОНТРОЛЬОВАНУ СИСТЕМУ ЕКСТРЕНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ.

Відсутність гарантії. Немає гарантії, що Система забезпечуватиме адекватне попередження в будь-якій конкретній ситуації або що її не буде погіршено чи обійдено до того, як вона комунікуватиме з юридичною або фізичною особою, яка відповідає за моніторинг і реагування на повідомлення, надіслані з Вашого пульта управління охоронною чи пожежною сигналізацією або з аналогічного устатковання, призначеного попереджати про завдання можливих шкоди чи збитків особам чи майну («Центральна Станція»), якщо Ваша система тривожної сигналізації під’єднана до однієї з них, або що вона запобігатиме будь-якій особистій травмі чи втраті майна через проникнення зі зломом, пограбування, пожежу, надмірне тепло, холод чи вологість, або спричинені в іншій спосіб. Також, немає гарантії, що Система або Ваш мобільний пристрій чи комп’ютер передаватимуть чи прийматимуть всі сигнали, надіслані Вами чи Вам або Вашому підряднику, дилеру чи центральній станції стосовно Системних Сервісів, на які Ви підписалися, в тому числі сигнали стосовно активування чи деактивування Вашої системи тривожної сигналізації. Ви визнаєте, що наявність у Вас системи охоронної чи пожежної сигналізації не гарантує того, що у Вас не відбудеться проникнення зі зломом, пограбування, пожежі чи іншої події, і це не слугує страховим полісом. Ви визнаєте, що доступність Системних Сервісів залежить від Вашого комп’ютера, мобільного пристрою, домашньої електропроводки, Вашого інтернет-провайдера, Вашого провайдера супутникового зв’язку в разі послуг геолокації, а також Вашого оператора мобільного зв’язку, і Ви визнаєте, що саме Ви відповідаєте за всі платежі, пов’язані з таким використанням, і за дотримання будь-яких домовленостей, пов’язаних з таким використанням. Ви також визнаєте, що компанія Honeywell і будь-які постачальники мережевих послуг не можуть гарантувати безпеку будь-якої бездротової передачі і не нестимуть відповідальність за брак безпеки, пов’язаної з використанням будь-якого сервісу. Ви погоджуєтеся з тим, що не перепродаватимете будь-які з бездротових сервісів, надаваних Вам як частина Системи. Компанія Honeywell не гарантує, що Система буде сумісною з усіма комп’ютерами чи кишеньковими пристроями. Ви маєте спочатку протестувати ці пристрої на сумісність вдома, перш ніж використовувати їх поза будинком.

Компанія Honeywell не нестиме відповідальність за будь-які збитки чи пошкодження виходячи з твердження, що Система не змогла видати попереджувального чи тривожного сигналу будь-якого типу, і Ви цим самим звільняєте компанію Honeywell від будь-якої відповідальності, що випливає з цього.

ЛІЦЕНЗІЙНА УГОДА КОМПАНІЇ HONEYWELL

З КІНЦЕВИМ КОРИСТУВАЧЕМ «ПІД’ЄДНАНОГО ДОМУ» (HONEYWELL CONNECTED HOME)

Ця Ліцензійна угода з кінцевим користувачем компанії Honeywell (ця «Угода») становить правову домовленість між Вами і компанією Honeywell International Inc. та її дочірніми компаніями («Honeywell») щодо використання Сервісів Honeywell і ліцензії на Програмні засоби Honeywell, як їх визначено нижче. Для зручності комбінацію продуктів, програмних засобів та сервісів чи будь-яке їх поєднання, які ми Вам надаємо, ми позначаємо як «Система».

Приймаючи цю Угоду або інсталюючи чи використовуючи Систему, Ви погоджуєтеся дотримувати умов цієї Угоди. Ви погоджуєтеся з тим, що Ви є кінцевим користувачем Системи, і Ви запевняєте, що досягли повноліття і правоможні укладати цю Угоду.

Ця Угода охоплює використання декількох продуктів та сервісів компанії Honeywell; як уточнення, у деяких випадках, певні положення цієї Угоди стосуються тільки конкретного продукту чи сервісу.

1. МЕЖІ ЛІЦЕНЗІЇ

Цю Угоду призначено для використання підключених технологій Honeywell, у тому числі програмні засоби Honeywell для використання на будь-яких продуктах і комунікаційних мережах Honeywell, програмні засоби Honeywell, що уможливлюють веб-інтерфейс та лежать в основі функційності та доступ до сервісів Honeywell, прикладні програми Honeywell до мобільних пристроїв і будь-які мережі Honeywell, пов'язані з будь-чим із згадуваного вище (разом – «Сервіси Honeywell»), а також ліцензування ідентифікованих вище програмних продуктів, які охоплюють комп’ютерні та прикладні програмні засоби і можуть охоплювати пов’язані з ними ЗМІ, друковані матеріали і «онлайн» чи електронну документацію, а також будь-які майбутні версії, випуски, оновлення, патчі, виправлення помилок і усунення дефектів згадуваних вище програмних засобів («Програмні засоби Honeywell»).

Система охоплює програмні засоби, якими володіє компанія Honeywell, і програмні засоби, ліцензовані для компанії Honeywell, і захищена в Сполучених Штатах та міжнародними законами і договорами щодо авторського права, а також іншими законами та договорами щодо інтелектуальної власності. Система ліцензується для Вас, а не продається Вам. Відповідно до умов цієї Угоди компанія Honeywell надає Вам обмежену, невиняткову, непередавану ліцензію (без права субліцензування, крім випадків, встановлених нижче), на використовування Системи і пов’язаних з нею Програмних засобів Honeywell, виключно для Вашого персонального використання під час моніторингу Вашого житлового чи виробничого будинку. Зазначена вище ліцензія охоплює право інсталювати Програмні засоби Honeywell на Вашому персональному комп'ютері і/або мобільному пристрої і використовувати Програмні засоби Honeywell у поєднанні з Вашим ліцензованим використанням Системи. Незареєстроване використання, відтворення та поширення Системи заборонені компанією Honeywell, є порушенням чинних в США та міжнародних законів про авторське право і підлягає застосуванню цивільно-правових та кримінальних санкцій. Вам особливо заборонено робити чи розповсюджувати будь-які копії Системи, крім випадків, коли це дозволяє застосовне законодавство. Всі права будь-якого виду в рамках Системи і всі інші права компанії Honeywell, які не були явно надані в цій Угоді, є повністю та винятково застереженими для та в компанії Honeywell (включно об'єктний код та вихідний код програмного засобу). Вам заборонено надавати в оренду, надавати в лізинг, копіювати, модифікувати чи перекладати Систему або створювати похідні роботи на основі Системи. Вам заборонено змінювати чи видаляти будь-які повідомлення Honeywell про авторські права чи права власності, чи легенди, що з'являються на або в Системі. Вам заборонено реверсивно відтворювати, декомпілювати чи демонтувати Систему, крім у ступінь, явно дозволений обов'язковими положеннями застосовного законодавства (включно національні закони щодо запровадження Директиви Європейського Союзу 91/250/EEC про правовий захист комп'ютерних програм) для отримання певної інформації в обмежених цілях, зазначених в цих законах. Вам заборонено реалізовувати свої права за цими законами, крім випадків, коли Ви спочатку запросили в письмовій формі, а компанія Honeywell відмовила надати протягом 30 днів після такого запиту, необхідну інформацію. Крім випадків, визначених далі в цьому документі, Вам заборонено робити вхід до Системи доступним для будь-якої третьої особи, і Ви не є правоможними робити вихідні дані чи результати, створювані чи отримувані внаслідок будь-якого функціювання чи функційного оцінювання Системи, доступними для будь-яких третіх осіб.

Якщо Ви є Центральною Станцією або дилером, Ви маєте право видавати субліцензію на доступ до Системи виключно кінцевим користувачам за умови, що кожний кінцевий користувач погоджується з умовами цієї Угоди і всі застосовні збори сплачуються до компанії Honeywell.

Система може містити матеріали сторонніх ліцензіарів або бути отриманою на їх основі. На такі сторонні матеріали можуть поширюватися обмеження на додаток до перелічених в цій Угоді. Ви погоджуєтеся з тим, що будь-який сторонній надавач повинен мати право вимагати виконання цієї Угоди стосовно програмного засобу такої третьої особи.

Система може містити Програмні засоби з відкритим вихідним кодом, які надаються Вам згідно з умовами ліцензійної угоди на Програмний засіб з відкритим вихідним кодом або повідомленням про авторські права, яке додається до такого Програмного засобу з відкритим вихідним кодом. Використовуваний в цьому документі термін «Програмний засіб з відкритим вихідним кодом» означає будь-який програмний засіб, програму, модуль, код, бібліотеку, базу даних, драйвер чи аналогічний компонент (або їхню частину), які є безгонорарним пропрієтарним програмним засобом, використання якого вимагає виконання будь-яких контрактних зобов'язань користувачем перед третьою особою чи наявності будь-якої ліцензії, схваленою Ініціативою відкритого вихідного коду, Фондом безоплатних програмних засобів чи аналогічною групою.

Якщо Ви підписуєтеся на Сервіси GPS-слідкування як частину своєї Системи, Ви погоджуєтеся з тим, що використовуватиме лише географічно прив’язані сервіси відповідно до застосовного законодавства та за призначеністю, як описано в документації, надаваною з Сервісом. Ви визнаєте, що компанія Honeywell не має нести відповідальність за використання Вами Сервісу не відповідно до законодавства чи не за призначеністю.

2. ПАРОЛЬ І ДОСТУП

Ви погоджуєтеся: (a) надавати правдиву, точну, актуальну та повну інформацію про себе, запитувану в реєстраційній формі і (b) підтримувати та оперативно оновлювати таку інформацію. Для доступу до Системи Ви маєте створити ім'я користувача та пароль. Якщо Вам надано тимчасові ім'я користувача та пароль, Ви повинні змінити тимчасові реквізити і створити свої власні ім'я користувача та пароль. Ви відповідаєте за підтримання конфіденційності свого пароля й облікового запису і несете повну відповідальність за всі дії, що відбуваються з Вашим паролем, обліковим записом чи будь-яким вторинним обліковим записом. Ви погоджуєтеся (а) негайно змінювати свій пароль у разі будь-якого порушення безпеки, (b) повідомляти свою Центральну Станцію, якщо Ви зіткнулися з порушенням безпеки, і (c) забезпечувати вихід зі свого облікового запису наприкінці кожної сесії. Ви погоджуєтеся з тим, що умови цієї Угоди матимуть обов'язкову силу та регулюватимуть взаємозв’язок між компанією Honeywell і будь-якою третьою особою, якій Ви надаєте доступ до свого облікового запису або дозволяєте вести вторинний обліковий запис. Ви також погоджуєтеся вживати всіх необхідних заходів, щоб забезпечувати дотримання і вимагати виконання умов цієї Угоди, а також відшкодовувати компанії Honeywell всі можливі витрати, збитки, втрати чи видатки, понесені стосовно до такого стороннього користувача. Компанія Honeywell не може і не нестиме відповідальність за будь-які втрати чи шкоду через Вашу неспроможність дотримувати цього Розділу.

Якщо Ваше устатковання не працює, воно може перешкоджати мережевим операціям Системи. Компетентні державні органи можуть вимагати, щоб компанія Honeywell мала негайний доступ до Вашого устатковання в екстреній ситуації згідно із застосовним законодавством, нормативно-правовим актом, регламентом чи розпорядженням суду. Ви погоджуєтеся надавати такий доступ, який є необхідним в екстреній ситуації, або Вашій Центральній Станції чи Вашому дилеру, або представникам мережі Honeywell на вимогу.

Ви визнаєте та погоджуєтеся з тим, що у Вас є опційна можливість долучати додаткових осіб до Вашого облікового запису, і такі особи матимуть повний чи частковий доступ до Системи, у тому числі, але не обмежуючись цим, змогу переглядати та змінювати Ваші щоденний графік і налаштовання та програмування термостата та/або безпекової чи домашньої автоматики. Ви також визнаєте та погоджуєтеся з тим, що компанія Honeywell не відповідає перед Вами стосовно дій таких осіб. Крім того, Ви визнаєте та погоджуєтеся з тим, що у Вас є опційна можливість долучати інформацію Вашого контрагента чи дилера до Ваших даних облікового запису, і така особа може приймати тривожні оповіщення від Системи стосовно Вашого дому (наприклад у разі якщо температура у Вашому будинку спаде нижче нуля або в разі порушення захисту чи безпеки поміж іншого) поряд із певною Контактною інформацією (як визначено нижче), щоб мати змогу ідентифікувати джерело тривожного оповіщення. Ваш контрагент чи дилер можуть контактувати з Вами в випадку, коли він приймає такі тривожні оповіщення. Ви визнаєте та погоджуєтеся з тим, що компанія Honeywell не відповідає за будь-які дії чи відсутність дій з боку такого контрагента чи дилера.

Ви визнаєте та погоджуєтеся з тим, що компанії Honeywell та її філіям, надавачам сервісів, постачальникам та дилерам дозволено в будь-який час і без попереднього повідомлення віддалено завантажувати оновлення програмних засобів та фірмових програм, вдосконалення, зміни, модифікації, додаткові функційні можливості чи відлагоджувальні компоненти до Системи. Ви цим самим даєте згоду на згадуване вище та звільняєте компанію Honeywell та її філії, надавачів сервісів, постачальників та дилерів від будь-якої можливої відповідальності, яка випливає з такої дії у ступінь, дозволений законодавство.

3. СТРОК ДІЇ І ПОРЯДОК СКАСУВАННЯ. ЗМІНИ ДО СИСТЕМИ. ПЛАТЕЖІ

Ця Угода набирає чинності в день, коли Ви вперше використовуєте Систему, і триватиме, доки Ви продовжуєте використовувати Систему і Сервіси і в інший спосіб здійснювати будь-які вимаганні платежі за Системний сервіс. Компанія Honeywell може негайно припинити дію цієї Угоди в будь-який час, якщо Ви неспроможні дотримувати будь-яких з умов цієї Угоди, в т.ч. неспроможні здійснювати необхідні платежі за Системний сервіс, якщо вони застосовні. Якщо у Вас є контракт з дилером на певні Сервіси, Ваше право на використання Сервісів підлягає сплаті Вашим дилером чи Центральною Станцією всіх обов’язкових зборів до компанії Honeywell за такі Сервіси, і компанія Honeywell може призупинити чи припинити Ваш доступ до Сервісів у разі якщо дилер не в змозі оплачувати Сервіси, що їх надає компанія Honeywell, або Ви не в змозі сплачувати своїй Центральній Станції будь-які суми, належні на інших підставах. Компанії Honeywell юридично дозволено висувати будь-які заперечення, що існують у зв’язках Honeywell з Вашим дилером чи Центральною Станцією, а також у зв’язках з Вами, тому Ваш платіж до Вашої моніторингової компанії Центральної Станції не гарантує Ваше право на Системні Сервіси. З Вас можуть стягуватися додаткові збори з боку сторонніх надавачів у зв’язку з використанням Вами Системних Сервісів, незалежного портативного пристрою чи Інтернету для передавання даних, передавання відеокліпів чи стоп-кадрів, Інтернет-завантажень, SMS, скороченого набору команд (коду), або інші збори, тарифи чи податки за передавання. Якщо компанія Honeywell припиняє надавати Вам Сервіси через те, що Ви або ваш дилер чи Центральна Станція не спроможні оплачувати Сервіси, компанія Honeywell не нестиме відповідальності перед Вами, і Ви повинні звернутися до свого дилера чи Центральної Станції щодо повернення будь-яких сум, попередньо сплачених Вами Центральній Станції чи дилеру. Залежно від Сервісів, на які Ви уклали контракт чи підписалися, компанія Honeywell може також призупинити чи припинити, за попереднього повідомлення, дію облікового запису користувача через неактивність користувача. Залежно від Сервісів, на які Ви уклали контракт чи підписалися, Ви можете припинити дію цієї Угоди за письмового повідомлення компанії Honeywell. Після припинення дії цієї Угоди, ліцензія, надана за цим документом, втратить чинність, і Ви повинні негайно припинити будь-яке використання Сервісів. Компанія Honeywell залишає за собою право в будь-який час припиняти надання Сервісів на постійній основі за попереднього повідомлення. Компанія Honeywell залишає за собою право в будь-який час і час від часу стягувати плату за використання Системи, а також змінювати чи тимчасово припиняти функціювання Системи (чи будь-якої її частини), повідомляючи про це чи ні, за умови, що це не позначатиметься надмірно на використанні Вами Програмних засобів та Сервісів Honeywell. Ви погоджуєтеся з тим, що компанія Honeywell не нестиме відповідальності перед Вами або будь-якою третьою особою за будь-які зміни, призупинення чи припинення функціювання Системи. Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що, якщо Ви зміните місце перебування, Ви видалите свій обліковий запис і більше не доступатиметеся до Системи Honeywell за Вашою колишньою адресою. Якщо у Вас є контракт з Центральною Станцією, Ви повинні повідомляти її у разі зміни місця перебування, щоб закрити свій обліковий запис.

4. ГАРАНТІЙНІ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ І ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

СИСТЕМА НАДАЄТЬСЯ ВАМ «ЯК Є» І, КРІМ ВИПАДКІВ, ЗАЗНАЧЕНИХ У ЦЬОМУ РОЗДІЛІ, ВСІ ЯВНІ ЧИ ПРИПУСКАНІ УМОВИ (УМОВИ, ЩО ЇХ НЕ МІСТИТЬ ЦЯ УГОДА, АЛЕ ЯКІ В РЕШТІ ВИПАДКІВ ДОЛУЧАЮТЬСЯ В СИЛУ ЗАКОНУ ЧИ НА ІНШИХ ПІДСТАВАХ), ЗАПЕВНЯННЯ І ГАРАНТІЇ БУДЬ-ЯКОГО ВИДУ, У ТОМУ ЧИСЛІ (БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ) БУДЬ-ЯКА ПРИПУСКАНА ГАРАНТІЯ ЧИ УМОВА ЩОДО ВІДСУТНОСТІ ПОРУШЕНЬ, КОМЕРЦІЙНОЇ ПРИДАТНОСТІ, ВІДПОВІДНОСТІ КОНКРЕТНОМУ ПРИЗНАЧЕННЮ, ЗАДОВІЛЬНОЇ ЯКОСТІ, ЗАВАДОЗАХИЩЕНОСТІ, АБО ЩО ВИНИКАЮТЬ ЧЕРЕЗ ЗВИЧАЙНИЙ ПОРЯДОК ВЕДЕННЯ ДІЛОВИХ ОПЕРАЦІЙ, ЗАКОНОДАВСТВО ЧИ ТОРГОВЕЛЬНУ ПРАКТИКУ, ВИЛУЧАЮТЬСЯ В СТУПІНЬ, ДОЗВОЛЕНИЙ ЗАСТОСОВНИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ, І ЯВНО ЗАСТЕРЕЖУЮТЬСЯ КОМПАНІЄЮ HONEYWELL, ЇЇ ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ ТА ЇЇ ЛІЦЕНЗІАРАМИ.

Оскільки деякі штати або юрисдикції не дозволяють обмежувати певні гарантії та запевняння, згадувані вище обмеження не можуть поширюватися повністю чи частково на Вас. Ви можете мати додаткові права як споживач, які змінюються залежно від конкретної юрисдикції і які не зазначено в цій Угоді.

КОМПАНІЯ HONEYWELL НЕ ВІДПОВІДАЄ І ВИКЛЮЧАЄ БУДЬ-ЯКУ ПРАВОВУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКІ ЗАЗНАВАНІ ВАМИ ВТРАТУ ЧИ ШКОДУ, ЩО Є НЕПЕРЕДБАЧУВАНИМИ.

Втрата чи шкода є передбачуваною (і тому не підлягає відшкодуванню), якщо вона є явним наслідком порушення з боку Honeywell або якщо така втрата чи шкода припускалася Вами і компанією Honeywell на момент укладання цієї Угоди. Ані компанія Honeywell, ані її сторонні надавачі сервісів не несуть правову відповідальність за Ваш вибір системи охоронної чи пожежної сигналізації, встановленої у Вашому приміщенні, або її під’єднання до Вашої Центральної Станції, або функціювання останньої.

Компанія Honeywell надає Вам Систему для використання відповідно до цієї Угоди. Ви погоджуєтеся не використовувати Систему для будь-яких комерційних, бізнесових цілей чи цілей перепродажу, крім як у межах, дозволених цією Угодою. Ви також погоджуєтеся з тим, що компанія Honeywell не відповідає чи не несе правової відповідальності за втрату чи шкоду, завдану в зв'язку з (i) точністю, повнотою, законністю, надійністю, експлуатаційною придатністю чи доступністю Системи, а також контентом, інформацією чи матеріалами, надаваними чи доступними через Систему; (ii) вилученням, неспроможністю зберігання, випадковим розголошенням, втратою, неправильною доставкою чи несвоєчасною доставкою будь-якої інформації чи матеріалу; або (iii) порушеннями Ваших домашніх охоронних систем, якщо тільки така втрата чи шкода не є наслідком передбачуваного порушення цієї Угоди компанією Honeywell чи від її імені. Компанія Honeywell в жодному разі не повинна відповідати чи нести правову відповідальність за інформацію чи події, що їх вона не в змозі контролювати, в тому числі контент електронних дошок оголошень чи інших форумів, підключених до Системи.

ЯКЩО ІНШЕ НЕ ВИЗНАЧЕНО В ЦІЙ УГОДІ, КОМПАНІЯ HONEYWELL, ЇЇ ФІЛІЇ, СЛУЖБОВЦІ, КЕРІВНИКИ, ПРАЦІВНИКИ, АГЕНТИ, ПОСТАЧАЛЬНИКИ І ЛІЦЕНЗІАРИ НЕ НЕСУТЬ ЮРИДИЧНОЇ ТА МАТЕРІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕД ВАМИ ЗА БУДЬ-ЯКУ ВТРАТУ ПРИБУТКУ ЧИ ДОХОДІВ, ВТРАТУ БІЗНЕСУ, ПЕРЕРИВАННЯ БІЗНЕСОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ВТРАТУ МОЖЛИВОСТІ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ, ВТРАТУ ЧИ ПОШКОДЖЕННЯ ДАНИХ, ВТРАТУ КАПІТАЛУ АБО ЗА ЗБІЛЬШЕНІ, НЕПРЯМІ, ПОСЕРЕДНІ, ПОБІЧНІ ЧИ ШТРАФНІ ЗБИТКИ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ЇХНІХ ПРИЧИН, У ТОМУ ЧИСЛІ В СИЛУ ДОГОВОРУ ЧИ ДЕЛІКАТУ (В ТОМУ ЧИСЛІ НЕДБАЛІСТЬ) АБО У ЗВ’ЯЗКУ З ВИКОРИСТАННЯМ ВАМИ ЧИ З ВАШОЮ НЕЗМОГОЮ ВИКОРИСТОВУВАТИ СИСТЕМУ, НАВІТЬ ЯКЩО КОМПАНІЯ HONEYWELL, ЇЇ ФІЛІЇ, СЛУЖБОВЦІ, КЕРІВНИКИ, ПРАЦІВНИКИ, АГЕНТИ, ПОСТАЧАЛЬНИКИ ЧИ ЛІЦЕНЗІАРИ БУЛИ ПОПЕРЕДЖЕНІ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКИХ ЗБИТКІВ. Це обмеження відповідальності та вилучення видів збитків може не поширюватися на Вас повністю чи частково залежно від законів Вашої національної юрисдикції.

Ніщо в цій Угоді не вилучає та в жодний спосіб не обмежує матеріальну відповідальність (i) компанії Honeywell, її філій, службовців, керівників, працівників, агентів, постачальників та ліцензіарів колективно перед Вами внаслідок травми чи смерті через їхню недбалість; (ii) матеріальну відповідальність компанії Honeywell перед Вами за її шахрайство чи навмисне введення в оману; або (iii) будь-яку матеріальну відповідальність компанії Honeywell, яку не можна вилучити відповідно до застосовного права, яке може охоплювати законодавство про захист прав споживачів у Вашій національній юрисдикції.

За жодних обставин компанія Honeywell не нестиме матеріальну відповідальність за будь-яку шкоду, пов'язану із завантаженням чи доступанням до будь-якої інформації чи матеріалу через Систему, будь-які затримку чи збій в роботі, прямо чи опосередковано пов'язані з подіями поза контролем Honeywell, включно стихійні лиха, сили чи причини поза її розумним контролем, у т.ч., поміж іншого, збої в роботі інтернету, збої в роботі комп’ютерного устатковання, збої в роботі телекомунікаційного устатковання, збої в роботі іншого устатковання, збої в електропостачанні, страйки, трудові конфлікти, масові заворушення, повстання, порушення громадського порядку, брак робочої сили чи матеріалів, пожежі, повені, шторми, вибухи, дії непереборної сили, війна, урядові дії, розпорядження внутрішніх чи іноземних судів чи трибуналів, невиконання зобов'язань третіми особами або втрата чи коливання теплопостачання, освітлення чи кондиціювання повітря.

У РАЗІ ЯКЩО ВИ (1) ВИКОРИСТОВУЄТЕ ПРОГРАМНИЙ ЗАСТОСУНОК ІНШОЇ КОМПАНІЇ ДЛЯ КЕРУВАННЯ ВАШИМ HONEYWELL-ПРОДУКТОМ; (2) ПІД’ЄДУЄТЕ ПРИСТРІЙ ІНШОЇ КОМПАНІЇ ДО ВАШОЇ СИСТЕМИ; (3) ВИКОРИСТОВУЄТЕ СТОРОННІЙ API-ІНТЕРФЕЙС; АБО (4) СТАЄТЕ ЧАСТИНОЮ СТОРОННІХ СИСТЕМ «ПІД’ЄДНАНОГО ДОМУ» (HONEYWELL CONNECTED HOME) ЧИ БІЗНЕС-ЕКОСИСТЕМ, ВИ ВИЗНАЄТЕ ТА ПОГОДЖУЄТЕСЯ, ЩО У ЖОДНОМУ РАЗІ КОМПАНІЯ HONEYWELL НЕ НЕСТИМЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ТОЧНІСТЬ, ФУНКЦІЙНІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ, ГОТОВНІСТЬ, ІНТЕРОПЕРАБІЛЬНІСТЬ, ЗАКОННІСТЬ ЧИ КОРИСНІСТЬ ТАКИХ ПРОГРАМНИХ ЗАСТОСУНКІВ, ПРИСТРОЇВ, API-ІНТЕРФЕЙСУ ЧИ ЕКОСИСТЕМИ, І НЕ НЕСТИМЕ МАТЕРІАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКІ ЗБИТКИ, ЩО МОЖУТЬ БУТИ ЗАПОДІЯНІ ВНАСЛІДОК ТАКОГО ВИКОРИСТАННЯ. ВИКОРИСТАННЯ СТОРОННЬОГО ПРОГРАМНОГО ЗАСТОСУНКУ, ПРИСТРОЮ, API-ІНТЕРФЕЙСУ ЧИ ЕКОСИСТЕМИ ВІДБУВАЄТЬСЯ НА ВАШ ВЛАСНИЙ РИЗИК ТА ВАШИМ КОШТОМ.

Будь ласка, зверніть увагу, що зобов'язання компанії Honeywell надавати Сервіси є зобов’язанням докладати розумних зусиль, а не зобов’язанням досягати конкретного результату. Компанія Honeywell докладатиме розумних зусиль щодо надання Сервісів.

5. РІЗНЕ

Незмога компанії Honeywell будь-якого часу забезпечити виконання будь-яких з положень цієї Угоди не тлумачиметься як відмова в подальшому від будь-яких положень цієї Угоди, і жодна така незмога не обмежуватиме право компанії Honeywell вживати будь-якої дії в майбутньому для забезпечення дотримання будь-яких положень цієї Угоди.

Програмні засоби і технічна інформація, надавані за цією Угодою, підпадають під дію чинних у США законів щодо експортного контролю і можуть підпадати під дію регламентів щодо експорту чи імпорту в інших країнах. Ви погоджуєтеся суворо дотримувати усіх таких законів та регламентів, і саме Ви несете відповідальність за отримання будь-яких імпортних, експортних, реекспортних дозволів та ліцензій, необхідних для таких програмних засобів, будь-якої технічної інформації, а також зберігання документації на підтвердження дотримання цих законів та регламентів.

Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства Англії та Уельсу. І Ви і компанія Honeywell погоджуєтеся підкорятися невиключної юрисдикції англійських судів. Компанія Honeywell визнає, що коли Ви не перебуваєте в Сполученому Королівстві, Ви можете мати право подавати позови в своїй національній юрисдикції.

Сторони розуміють та погоджуються, що незважаючи на будь-які інші положення цієї Угоди порушення Вами будь-якого положення цієї Угоди може заподіяти компанії Honeywell непоправної шкоди, щодо якої відшкодування грошових збитків може бути неадекватним, і тому компанія Honeywell матиме право на своєчасний забезпечувальний заходів у вигляді судової заборони для захисту прав компанії Honeywell за цією Угодою на додаток до будь-яких доступних засобів правового захисту.

Ця Угода та чинні в компанії Honeywell умови продажу, які супроводжують купівлю Вами будь-якого устатковання безпосередньо у компанії Honeywell, становлять весь обсяг домовленості між Вами і компанією Honeywell і повністю замінюють собою всі можливі усні чи письмові домовленості, що раніше існували між Вами та компанією Honeywell щодо предмету цієї Угоди. Ваша угода про підписку або угода про моніторинг Центральної Станції (якщо застосовні) з дилером чи Центральною Станцією становить окрему угоду. Ваші відносини з такими дилером чи Центральною Станцією регулюються цією окремою угодою, і компанія Honeywell не несе матеріальну відповідальність перед вами за цією окремою угодою. Ваша угода про закупівлю устатковання компанії Honeywell чи сторонньої компанії, що взаємодіє з Програмними засобами та Сервісами Honeywell, становить окрему угоду з продавцем устатковання. Ваші відносини з таким продавцем регулюються цією окремою угодою, і компанія Honeywell не несе матеріальної відповідальності перед вами за цією окремою угодою.

Ні цю Угоду, ні будь-які права, інтереси чи зобов'язання, передбачені цією Угодою, не можуть бути передані чи переуступлені Вами без попередньої письмової згоди компанії Honeywell. Компанія Honeywell може передоручати цю Угоду, повністю чи частково, на свій розсуд. Ця Угода матиме обов'язкову силу для сторін і кожного з її сьогоденних та майбутніх службовців, керівників, працівників, материнських компаній, дочірніх компаній, агентів, правонаступників, цесіонаріїв, підрядників, ліцензіатів, філій, членів сім'ї та відвідувачів і уповноважених користувачів.

Кожне положення, кожний розділ та пункт цієї Угоди діє окремо і застосовуватиметься в найповніший ступінь, дозволений законодавством, і тлумачиметься та застосовуватиметься в меншій ступінь, коли це необхідно для забезпечення чинності. Нечинність або неможливість виконання будь-якого положення цієї Угоди не позначатиметься на будь-якому іншому положенні, і всі такі інші положення зберігатимуть повну юридичну силу та діятимуть у повному обсязі без змін чи модифікацій.

6. УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ПРИСТРОЇВ ФІРМИ APPLE. ТРЕТЯ СТОРОНА-ВИГОДОНАБУВАЧ

Цей розділ поширюється на Вас, тільки якщо Ви використовуєте Систему на пристрої фірми Apple (наприклад, iPhone, iPad, iPod Touch) (далі – «Apple-пристрій»); цей розділ не поширюється на Вас, якщо Ви не використовуєте Систему на Apple-пристрої. Сторони визнають, що цю Ліцензійну угоду з кінцевим користувачем укладено виключно між компанією Honeywell і Вами, а не з фірмою Apple, і фірма Apple не несе відповідальності за Систему та її контент. Будь-яка підтримка, яку може надавати компанія Honeywell у зв'язку з Системою, підпадає під виключну відповідальність компанії Honeywell, і сторони визнають, що фірма Apple не має ніяких зобов'язань щодо надання будь-яких послуг з технічного обслуговування та підтримки Системи. Сторони визнають, що фірма Apple не зобов'язана надавати будь-які гарантії щодо Системи. Наскільки це дозволено застосовним законодавством, фірма Apple не матиме ніяких інших гарантійних зобов'язань щодо Системи. Сторони визнають, що фірма Apple не несе відповідальності за розглядання претензій до продукту. Фірма Apple не несе відповідальності за розглядання будь-яких претензій будь-якого кінцевого користувача чи будь-якої третьої сторони стосовно Системи чи володіння та/або використання цієї Системи кінцевим користувачем, включаючи, поміж іншого: (i) претензії до якості продукту; (ii) будь-яку претензію до того, що Система не в змозі відповідати будь-яким застосовним правовим чи регуляторним вимогам; і (iii) претензії, зумовлені недотриманням законодавства щодо захисту прав споживачів чи аналогічного законодавством. Сторони визнають, що в разі будь-якої претензії третьої сторони до того, що Система чи володіння та використання вами цієї Системи порушують права інтелектуальної власності цієї третьої сторони, фірма Apple не нестиме відповідальність за розслідування, провадження захисту, врегулювання та задоволення будь-якої такої претензії щодо порушення права інтелектуальної власності. Скарги чи претензії стосовно Системи слід спрямовувати до компанії Honeywell за такою адресою: connectedhome.dataprivacy@honeywell.com. Сторони визнають та погоджуються з тим, що фірма Apple та дочірні компанії Apple є третіми сторонами-вигодонабувачами цієї Ліцензійної угоди і що після Вашого прийняття умов цієї Ліцензійної угоди з кінцевим користувачем фірма Apple матиме право (і вважатимется такою, що прийняла це право) забезпечувати виконання Вами цієї Ліцензійної угоди як третя сторона-вигодонабувач.

7. ДОГОВІР І УМОВИ КУПІВЛІ

 • Безкоштовні ознайомлювальні періоди

Усі щомісячні плани починаються з 30-денного безкоштовного ознайомлювального періоду, який надається за замовчуванням. Для кожного місячного плану надається лише ОДИН безкоштовний ознайомлювальний період. Для щорічних планів безкоштовні ознайомлювальні періоди не надаються. Якщо ви скасовуєте передплату до завершення безкоштовного ознайомлювального періоду, ви втрачаєте його залишок і позбавляєтеся можливості знову його отримати. Щоб отримати безкоштовний ознайомлювальний період, необхідно надати явну згоду на періодичне стягнення оплати з вашого рахунку.

 • Оплата

Оплата стягуватиметься з вас періодично, доки ви не скасуєте передплату. Honeywell автоматично подовжуватиме вашу передплату щомісяця або щороку з дати, коли компанія Honeywell вперше стягнула з вас кошти за передплату. Кошти стягуються у спосіб оплати, указаний у додатку Honeywell.

 • Скасування й повернення коштів

Ви можете скасувати активну передплату будь-коли без додаткових платежів за скасування або дострокове розірвання. Після скасування ви побачите залишковий термін поточного циклу передплати. Якщо ви скасуєте переплату та/або вимкнете камери, ми НЕ повернемо вартість невикористаного залишку передплати за планом, пов’язаним із камерами. Honeywell залишає за собою право самостійно приймати рішення щодо повернення коштів залежно від обставин придбання.

 • Зміна планів

Коли ви додасте другий відеозаписувальний пристрій, система запропонує вам перейти на новий рівень обслуговування. Залишкову вартість поточної передплати буде зараховано в новий рівень обслуговування та буде стягнуто скориговану оплату.

 • Повернення й заміна

Якщо ви плануєте замінити камери, передплату коригувати не потрібно. Якщо ви повертаєте камеру без подальшої заміни, вам потрібно скасувати активну передплату й видалити пристрій із додатка Honeywell.


ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ HONEYWELL CONNECTED HOME

Останнє оновлення: 25 травня 2018 р.

Про нас

У компанії Honeywell ми понад усе поважаємо вашу конфіденційність і намагаємося захистити персональні дані. У цьому Положенні про конфіденційність описується, як Honeywell International Inc. і афілійовані компанії («Honeywell» або «ми») збирають, використовують і в якій мірі розголошують ваші персональні дані для надання послуг і товарів Honeywell Connected Home таких сімейств продуктів: Продукти Honeywell Home (попередня назва – Lyric), Продукти EvoHome, Продукти Total Connect Security та Videofied Security (разом – «Продукти Honeywell Connected Home»).

Персональні дані – це відомості або поєднання їх частин, за якими можна встановити вашу особистість. Компанія Honeywell, контролер ваших персональних даних, має наведену нижче структуру.

 • Honeywell International Inc.: сімейство продуктів Honeywell Home (зокрема ті, що раніше називалися Lyric) і сімейство продуктів EvoHome.
 • Securité Communications SAS: сімейство продуктів Total Connect Security.
 • RSI Video Technologies SAS: сімейство продуктів Videofied Security.

На ваші персональні дані, зібрані у зв’язку з використанням інших веб-сайтів, додатків, продуктів і послуг Honeywell, можуть розповсюджуватися інші положення про конфіденційність. Обов’язково прочитайте це Положення про конфіденційність разом з іншими положеннями про конфіденційність, які ми можемо надавати в певних ситуаціях, коли збираємо або обробляємо ваші персональні дані, щоб повністю розуміти, як і для чого ми використовуємо їх.

Використання Продуктів Honeywell Connected Homes і всі дані, які ви передаєте через них, завжди керуються цим Положенням про конфіденційність і застосовними Умовами обслуговування Honeywell та/або Ліцензійною угодою (відповідно).

До Продуктів Honeywell Connected Homes належать обладнання, програмне забезпечення, пов’язані веб-сайти, додатки для мобільних пристроїв, планшетів і ПК та послуги з підтримки.

ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ЗОНИ (EEA). Жителі ЄЕЗ мають право заборонити певні типи обробки своїх персональних даних, описані в цьому Положенні про конфіденційність, зокрема щодо законного інтересу до їх обробки або для безпосереднього застосування в маркетингових цілях. У деяких випадках ми демонструємо, що маємо законні права на подальшу обробку ваших персональних даних, отже не задовольнятимемо ваш запит.

Щоб дізнатися, які типи персональних даних ми обробляємо, коли ви використовуєте:

 • Інтелектуальні камери й продукти для безпеки оселі Honeywell Home (раніше – Lyric), EvoHome, Total Connect Security та Videofied Security (Продукти Connected Home Security) – див. розділ А нижче.
 • Інтелектуальні термостати Honeywell Home (раніше – Lyric) та/або EvoHome (Продукти Connected Home Thermostat) – див. розділ Б нижче.
 • Детектори протікання Honeywell Home (раніше – Lyric) (Продукти Connected Water Leakage Detector) – див. розділ В нижче.

Щоб дізнатися загальну інформацію про наші процедури обробки даних, пов’язані з усіма Продуктами Honeywell Connected Homes, перейдіть за посиланням у списку нижче до потрібного розділу:

A. Продукти Connected Home Security

a) Збір даних

b) Способи використання ваших даних

c) Юридичні підстави для обробки ваших даних

B. Продукти Connected Home Thermostats

a) Збір даних

b) Способи використання ваших даних

c) Юридичні підстави для обробки ваших даних

C. Продукти Connected Home Water Leakage Detector

a) Збір даних

b) Способи використання ваших даних

c) Юридичні підстави для обробки ваших даних

d) Знеособлення ваших даних

e) Організації, які отримують доступ до ваших даних

f) Місця зберігання ваших даних

g) Тривалість зберігання ваших даних

h) Маркетинг

i) Сторонні сайти та служби

j) Діти

k) Захист ваших даних

l) Файли cookie

m) Ваші права

n) Зміни до цього Положення про конфіденційність

o) Зв’язатися з нами

A. Продукти Connected Home Security

Продукти: Продукти Total Connect Security містять сімейства Domonial і Le Sucre, Продукти Videofied Security, Honeywell Home (раніше – Lyric) Smart Cameras і Продукти Home Security (зокрема самовстановлювальні засоби захисту) і Продукти EvoHome Security, разом і окремо – «Продукти Connected Home Security».

a) Збір даних

i. Інформація, яку ми збираємо безпосередньо від вас

Безпосередньо від вас ми збираємо таку інформацію:

 • дані про особу, зокрема ім’я, прізвище, контактні дані, посаду, назву компанії або організації, електронну адресу, номери телефону й факсу, а також фізичну адресу (вулицю, місто, область, поштовий індекс і/або країну);
 • реєстраційні дані, зокрема інформацію, яку ви надаєте під час реєстрації облікового запису для використання Продукту Connected Home Security Product, включено з іменами користувачів і паролями;
 • маркетингові дані й параметри спілкування, зокрема ваші маркетингові вподобання й підписки на наші публікації;
 • фінансову інформацію, включно з даними про кредитну картку й рахунок, якщо ви замовляєте послуги в нас напряму;
 • дані про транзакції, зокрема запити про наші продукти та послуги й замовлення їх, а також дані про платежі вам або від вас;
 • дані для контролю за експортом, зокрема відомості про ваше громадянство та країну проживання, які потрібні нам, щоб перевірити можливість надання вам інформації про певні технології за правилами експортного контролю;
 • ваші відгуки, зокрема всю інформацію, яку ви надаєте нам, коли надсилаєте відгуки або звертаєтеся до нас із будь-якої причини, проходите опитування, берете участь у конкурсі або повідомляєте про проблему.

Якщо на наш запит ви не надасте персональні дані, які ми зобов’язані збирати за законом або за умовами договору з вами, ми не зможемо надавати вам запитану послугу або завершити вашу транзакцію.

ii. Дані, які ми збираємо про вас

Ми можемо збирати певні дані про вас у процесі використання Продуктів Connected Home Security:

 • Дані про використання, зокрема про те, як ви експлуатуєте Продукт Connected Home Security, кількість переданих байтів, активовані посилання, відкриті матеріали, час подій удома, розклад (зокрема графік увімкнень/вимкнень), журнали використання й сигналів тривоги, відео- або аудіозаписи діяльності вдома або на роботі, збережені в системі зображення та інші дії, пов’язані з Продуктом Connected Home Security.
 • Технічні дані, зокрема вашу IP-адресу, тип, функції та мову браузера, версію операційної системи, конфігурацію домашньої системи, налаштування безпеки.

Щодо інтелектуальних камер Honeywell Home (раніше – Lyric) і Продуктів Home Security (зокрема самовстановлювальних засобів захисту):

 • Дані про місцезнаходження. Після отримання вашого явного дозволу інтелектуальні камери Honeywell Home (раніше – Lyric) і Продукти Home Security (зокрема самовстановлювальні засоби захисту) можуть збирати точні дані про місцезнаходження вашого мобільного пристрою в реальному часі, щоб визначати, чи ви вдома, чи поза домом. Ці дані про місцезнаходження вашого мобільного пристрою можуть передаватися нашим постачальникам послуг, які можуть обробляти їх для надання послуг від нашого імені. Надавши дозвіл на збирання даних про точне місцезнаходження свого мобільного пристрою, ви можете змінити або відкликати його будь-коли з розділу служб розташування в налаштуваннях мобільного пристрою.

Відомості щодо використання файлів cookie для Продуктів Connected Home Security і про те, як відмовитися від них або відключити їх, див. у розділі «Файли cookie» нижче.

iii. Конфіденційні дані

Щодо Продуктів Connected Home Security (зокрема самовстановлювальних засобів захисту) ми також можемо збирати конфіденційну інформацію (персональні дані, які окремо охороняються відповідними законами) про вас згідно з вимогами законодавства. Наприклад, ми можемо збирати біометричні дані, щоб надавати функцію розпізнавання облич. Ми робитимемо це лише після вашого явного дозволу, який можна відкликати будь-коли.

b) Способи використання ваших даних

Ми використовуємо ваші персональні дані, щоб:

 • Надавати вам Продукти Connected Home Security . Ми можемо використовувати ваші персональні дані, щоб надавати послуги або обробляти транзакції, які ви запитуєте, зокрема надавати інформацію про продукти та послуги Honeywell, виставляти рахунки й виконувати замовлення, реєструвати придбані продукти, обробляти гарантійні рекламації, надавати послуги з підтримки клієнтів і сприяти вашому використанню Продуктів Connected Home Security.
 • Удосконалювати наш бізнес, продукти та послуги. Ми можемо використовувати ваші персональні дані для бізнес-аналітики або в інших цілях, які допоможуть нам розробляти й удосконалювати наш бізнес, продукти та послуги (зокрема нові), наприклад шляхом адаптації Продуктів Connected Home Security до ваших уподобань.
 • Здійснювати маркетинг. Згідно застосовних законів і норм, ми можемо використовувати ваші персональні дані, щоб інформувати вас про наші продукти або послуги, пропозиції, події, новини, опитування, рекламні акції тощо. Ви можете будь-коли безкоштовно відмовитися від маркетингових розсилок електронною поштою. Для цього перейдіть за посиланням «Скасувати підписку» в будь-якому листі або зв’яжіться з нами (див. контактну інформацію в цьому Положенні про конфіденційність). Залежно від країни проживання ви також можете відмовитись і від інших маркетингових розсилок. Щоб дізнатися докладніше, зв’яжіться з нами (див. контактну інформацію в цьому Положенні про конфіденційність).
 • Проводити дослідження й аналізувати клієнтів. Ми можемо використовувати ваші персональні дані для проведення досліджень і аналізу, що допоможуть нам вивчати ваші вподобання в покупках, визначати продукти та послуги, які найточніше відповідають вашим вимогам, і вимірювати ефективність оголошень, які ми вам показуємо.
 • Адмініструвати й захищати бізнес. Ми можемо використовувати ваші персональні дані, щоб адмініструвати й захищати наш бізнес і продукти, зокрема виправляти неполадки, обслуговувати системи, надавати підтримку, створювати звіти й розміщувати дані.
 • Забезпечувати дотримання своїх прав. Ми можемо використовувати зібрані персональні дані, щоб попереджати, виявляти й усувати шахрайство, порушення прав інтелектуальної власності, порушення Умов обслуговування та/або Ліцензійної угоди, порушення законодавства або інше незаконне використання Продуктів Connected Home Security.

Ми використовуватимемо дані про ваші дебетові або кредитні картки, виключно щоб спростити придбання послуг для вашого Продукту Connected Home Security.

Щоб постійно підтримувати й удосконалювати високий рівень обслуговування під час взаємодії з Honeywell, удосконалювати й адаптувати наші веб-сайти, додатки, продукти та/або послуги, ми можемо поєднувати інформацію, описану в цьому Положенні про конфіденційність, з іншою інформацією про вас, яка нам відома у зв’язку з вашим використанням сайтів, додатків, продуктів і/або послуг Honeywell.

c) Юридичні підстави для обробки ваших даних

Там, де цього вимагає законодавство, ми завжди перевіряєм наявність законних підстав для обробки персональних даних. Майже завжди законними підставами для обробки персональних даних є те, що:

 • це необхідно для роботи послуг, які ми вам надаємо;
 • це необхідно згідно законодавчих вимог або зобов’язань за контрактом;
 • ми отримали вашу згоду на обробку персональних даних з указаними цілями. (ви можете відкликати наданий нам дозвіл на обробку ваших персональних даних будь-коли, звернувшись до нас за контактними даними наприкінці цього Положення про конфіденційність);
 • ця обробка здійснюється в наших законних інтересах, наприклад для розробки й удосконалення продуктів і послуг на користь наших клієнтів;
 • це необхідно, щоб подавати й вести позови, а також відповідати на них.

B. Продукти Connected Home Thermostat

Продукти: термостати Honeywell Home (попередня назва – термостати Lyric) і продукти EvoHome Comfort, разом і окремо – «Продукти Connected Home Thermostat».

а) Збір даних

i. Інформація, яку ми збираємо безпосередньо від вас

Безпосередньо від вас ми збираємо таку інформацію:

 • дані про особу, зокрема ім’я, прізвище, контактні дані, посаду, назву компанії або організації, електронну адресу, номери телефону й факсу, а також фізичну адресу (вулицю, місто, область, поштовий індекс і/або країну);
 • реєстраційні дані, зокрема інформацію, яку ви надаєте під час реєстрації облікового запису для використання Продукту Connected Home Thermostat, включно з іменами користувачів і паролями;
 • маркетингові дані й параметри спілкування, зокрема ваші маркетингові вподобання й підписки на наші публікації;
 • фінансову інформацію, включно з даними про кредитну картку й рахунок, якщо ви замовляєте послуги в нас напряму;
 • дані про транзакції, зокрема запити про наші продукти та послуги й замовлення їх, а також дані про платежі вам або від вас;
 • дані для контролю за експортом, зокрема відомості про ваше громадянство та країну проживання, які потрібні нам, щоб перевірити можливість надання вам інформації про певні технології за правилами експортного контролю;
 • ваші відгуки, зокрема всю інформацію, яку ви надаєте нам, коли надсилаєте відгуки або звертаєтеся до нас із будь-якої причини, проходите опитування, берете участь у конкурсі або повідомляєте про проблему.

Якщо на наш запит ви не надасте персональні дані, які ми зобов’язані збирати за законом або за умовами договору з вами, ми не зможемо надавати вам запитану послугу або завершити вашу транзакцію.

ii. Дані, які ми збираємо про вас

Ми можемо збирати певні дані про вас у процесі використання Продуктів Connected Home Thermostat:

 • Дані про використання, зокрема про те, як ви експлуатуєте Продукт Connected Home Thermostat, кількість переданих байтів, активовані посилання, відкриті матеріали, дата й час взаємодій із Продуктом Connected Home Thermostat, а також інші пов’язані з цим Продуктом характеристики, як-от фактична температура й вологість у приміщенні та поза ним, дані GPS або геолокації (див. нижче), дані про використання термостата, наприклад статус реле обігріву, вентиляції та кондиціонування (HVAC), час активації та подій удома, настройки, сигнали тривоги та журнали діагностики й експлуатації системи HVAC, відомості про взаємодію з термостатом і сторонніми пристроями та про використання системи.
 • Технічні дані, зокрема вашу IP-адресу, тип, функції та мову браузера, версію операційної системи, конфігурацію домашньої системи, налаштування безпеки.
 • Дані про місцезнаходження. Після отримання вашого явного дозволу Продукти Connected Home Thermostat можуть збирати точні дані про місцезнаходження вашого мобільного пристрою в реальному часі, щоб визначати, чи ви вдома, чи поза домом. Ці дані про місцезнаходження вашого мобільного пристрою можуть передаватися нашим постачальникам послуг, які можуть обробляти їх для надання послуг від нашого імені. Надавши дозвіл на збирання даних про точне місцезнаходження свого мобільного пристрою, ви можете змінити або відкликати його будь-коли з розділу служб розташування в налаштуваннях мобільного пристрою.

Відомості щодо використання файлів cookie для Продуктів Connected Home Thermostat і про те, як відмовитися від них або відключити їх, див. у розділі «Файли cookie» нижче.

b) Способи використання ваших даних

Ми використовуємо ваші персональні дані, щоб:

 • Надавати вам Продукти Connected Home Thermostat. Ми можемо використовувати ваші персональні дані, щоб надавати послуги або обробляти транзакції, які ви запитуєте, зокрема надавати інформацію про продукти та послуги Honeywell, виставляти рахунки й виконувати замовлення, реєструвати придбані продукти, обробляти гарантійні рекламації, надавати послуги з підтримки клієнтів і сприяти вашому використанню Продуктів Connected Home Thermostat.
 • Удосконалювати наш бізнес, продукти та послуги. Ми можемо використовувати ваші персональні дані для бізнес-аналітики або в інших цілях, які допоможуть нам розробляти й удосконалювати наш бізнес, продукти та послуги (зокрема нові), наприклад шляхом адаптації Продуктів Connected Home Thermostat до ваших уподобань.
 • Здійснювати маркетинг. Згідно застосовних законів і норм, ми можемо використовувати ваші персональні дані, щоб інформувати вас про наші продукти або послуги, пропозиції, події, новини, опитування, рекламні акції тощо. Ви можете будь-коли безкоштовно відмовитися від маркетингових розсилок електронною поштою. Для цього перейдіть за посиланням «Скасувати підписку» в будь-якому листі або зв’яжіться з нами (див. контактну інформацію в цьому Положенні про конфіденційність). Залежно від країни проживання ви також можете відмовитись і від інших маркетингових розсилок. Щоб дізнатися докладніше, зв’яжіться з нами (див. контактну інформацію в цьому Положенні про конфіденційність);
 • Проводити дослідження й аналізувати клієнтів. Ми можемо використовувати ваші персональні дані для проведення досліджень і аналізу, що допоможуть нам вивчати ваші вподобання в покупках, визначати продукти та послуги, які найточніше відповідають вашим вимогам, і вимірювати ефективність оголошень, які ми вам показуємо.
 • Адмініструвати й захищати бізнес. Ми можемо використовувати ваші персональні дані, щоб адмініструвати й захищати наш бізнес і продукти, зокрема виправляти неполадки, обслуговувати системи, надавати підтримку, створювати звіти й розміщувати дані.
 • Забезпечувати дотримання своїх прав. Ми можемо використовувати зібрані персональні дані, щоб попереджати, виявляти й усувати шахрайство, порушення прав інтелектуальної власності, порушення Умов обслуговування та/або Ліцензійної угоди, порушення законодавства або інше незаконне використання Продуктів Connected Home Thermostat.

Ми використовуватимемо дані про ваші дебетові або кредитні картки, виключно щоб спростити придбання послуг для вашого Продукту Connected Home Thermostat.

Щоб постійно підтримувати й удосконалювати високий рівень обслуговування під час взаємодії з Honeywell, удосконалювати й адаптувати наші веб-сайти, додатки, продукти та/або послуги, ми можемо поєднувати інформацію, описану в цьому Положенні про конфіденційність, з іншою інформацією про вас, яка нам відома у зв’язку з вашим використанням сайтів, додатків, продуктів і/або послуг Honeywell.

c) Юридичні підстави для обробки ваших даних

Там, де цього вимагає законодавство, ми завжди перевіряєм наявність законних підстав для обробки персональних даних. Майже завжди законними підставами для обробки персональних даних є те, що:

 • це необхідно для роботи послуг, які ми вам надаємо;
 • це необхідно згідно законодавчих вимог та/або зобов’язань за контрактом;
 • ми отримали вашу згоду на обробку персональних даних з указаними цілями. (ви можете відкликати наданий нам дозвіл на обробку ваших персональних даних будь-коли, звернувшись до нас за контактними даними наприкінці цього Положення про конфіденційність);
 • ця обробка здійснюється в наших законних інтересах, наприклад для розробки й удосконалення продуктів і послуг на користь наших клієнтів;
 • це необхідно, щоб подавати й вести позови, а також відповідати на них.

C. Продукти Connected Home Water Leakage Detector

Продукти: Honeywell Home (раніше – Lyric) Connected Water Leakage Detector, далі – «Продукти Connected Home Water Leakage Detector»

а) Збір даних

i. Інформація, яку ми збираємо безпосередньо від вас

Безпосередньо від вас ми збираємо таку інформацію:

 • дані про особу, зокрема ім’я, прізвище, контактні дані, посаду, назву компанії або організації, електронну адресу, номери телефону й факсу, а також фізичну адресу (вулицю, місто, область, поштовий індекс і/або країну);
 • реєстраційні дані, зокрема інформацію, яку ви надаєте під час реєстрації облікового запису для використання Продукту Connected Home Water Leakage Detector, включно з іменами користувачів і паролями;
 • маркетингові дані й параметри спілкування, зокрема ваші маркетингові вподобання й підписки на наші публікації;
 • фінансову інформацію, включно з даними про кредитну картку й рахунок, якщо ви замовляєте послуги в нас напряму;
 • дані про транзакції, зокрема запити про наші продукти та послуги й замовлення їх, а також дані про платежі вам або від вас;
 • дані для контролю за експортом, зокрема відомості про ваше громадянство та країну проживання, які потрібні нам, щоб перевірити можливість надання вам інформації про певні технології за правилами експортного контролю;
 • ваші відгуки, зокрема всю інформацію, яку ви надаєте нам, коли надсилаєте відгуки або звертаєтеся до нас із будь-якої причини, проходите опитування, берете участь у конкурсі або повідомляєте про проблему.

Якщо на наш запит ви не надасте персональні дані, які ми зобов’язані збирати за законом або за умовами договору з вами, ми не зможемо надавати вам запитану послугу або завершити вашу транзакцію.

ii. Дані, які ми збираємо про вас

Ми можемо збирати певні дані про вас у процесі використання Продуктів Connected Home Water Leakage Detector:

 • Дані про використання, зокрема про те, як ви експлуатуєте Продукт Connected Home Water Leakage Detector, кількість переданих байтів, активовані посилання, відкриті матеріали, дата й час взаємодій із Продуктом Connected Home Water Leakage Detector, а також інші пов’язані з цим Продуктом характеристики, як-от фактична температура й вологість у приміщенні, дані про використання датчика протікання води, наприклад подій удома, журнали діагностики й використання системи датчиків протікання води, сигнали тривоги від системи датчиків протікання води, відомості про взаємодію системи датчиків протікання води та сторонніх пристроїв, а також про використання системи.
 • Технічні дані, зокрема вашу IP-адресу, тип, функції та мову браузера, версію операційної системи, конфігурацію домашньої системи, налаштування безпеки.

Відомості щодо використання файлів cookie для Продуктів Connected Home Water Leakage Detector і про те, як відмовитися від них або відключити їх, див. у розділі «Файли cookie» нижче.

d) Способи використання ваших даних

Ми використовуємо ваші персональні дані, щоб:

 • Надавати вам Connected Home Water Leakage Detector. Ми можемо використовувати ваші персональні дані, щоб надавати послуги або обробляти транзакції, які ви запитуєте, зокрема надавати інформацію про продукти та послуги Honeywell, виставляти рахунки й виконувати замовлення, реєструвати придбані продукти, обробляти гарантійні рекламації, надавати послуги з підтримки клієнтів і сприяти вашому використанню Connected Home Water Leakage Detector.
 • Удосконалювати наш бізнес, продукти та послуги. Ми можемо використовувати ваші персональні дані для бізнес-аналітики або в інших цілях, які допоможуть нам розробляти й удосконалювати наш бізнес, продукти та послуги (зокрема нові), наприклад шляхом адаптації Connected Home Water Leakage Detector до ваших уподобань.
 • Здійснювати маркетинг. Згідно застосовних законів і норм, ми можемо використовувати ваші персональні дані, щоб інформувати вас про наші продукти або послуги, пропозиції, події, новини, опитування, рекламні акції тощо. Ви можете будь-коли безкоштовно відмовитися від маркетингових розсилок електронною поштою. Для цього перейдіть за посиланням «Скасувати підписку» в будь-якому листі або зв’яжіться з нами (див. контактну інформацію в цьому Положенні про конфіденційність). Залежно від країни проживання ви також можете відмовитись і від інших маркетингових розсилок. Щоб дізнатися докладніше, зв’яжіться з нами (див. контактну інформацію в цьому Положенні про конфіденційність);
 • Проводити дослідження й аналізувати клієнтів. Ми можемо використовувати ваші персональні дані для проведення досліджень і аналізу, що допоможуть нам вивчати ваші вподобання в покупках, визначати продукти та послуги, які найточніше відповідають вашим вимогам, і вимірювати ефективність оголошень, які ми вам показуємо.
 • Адмініструвати й захищати бізнес. Ми можемо використовувати ваші персональні дані, щоб адмініструвати й захищати наш бізнес і продукти, зокрема виправляти неполадки, обслуговувати системи, надавати підтримку, створювати звіти й розміщувати дані.
 • Забезпечувати дотримання своїх прав. Ми можемо використовувати зібрані персональні дані, щоб попереджати, виявляти й усувати шахрайство, порушення прав інтелектуальної власності, порушення Умов обслуговування та/або Ліцензійної угоди, порушення законодавства або інше незаконне використання Connected Home Water Leakage Detector.

Ми використовуватимемо дані про ваші дебетові або кредитні картки, виключно щоб спростити придбання послуг для вашого Продукту Connected Home Water Leakage Detector.

e) Юридичні підстави для обробки ваших даних

Там, де цього вимагає законодавство, ми завжди перевіряєм наявність законних підстав для обробки персональних даних. Майже завжди законними підставами для обробки персональних даних є те, що:

 • це необхідно для роботи послуг, які ми вам надаємо;
 • це необхідно згідно законодавчих вимог та/або зобов’язань за контрактом;
 • ми отримали вашу згоду на обробку персональних даних з указаними цілями. (ви можете відкликати наданий нам дозвіл на обробку ваших персональних даних будь-коли, звернувшись до нас за контактними даними наприкінці цього Положення про конфіденційність);
 • ця обробка здійснюється в наших законних інтересах, наприклад для розробки й удосконалення продуктів і послуг на користь наших клієнтів;
 • це необхідно, щоб подавати й вести позови, а також відповідати на них.

D. Знеособлення ваших даних

Ми можемо знеособити ваші персональні дані, щоб за ними більше неможливо було ідентифікувати вашу особу. Знеособлені дані не вважаються персональними й тому не підпадають під дію цього Положення про конфіденційність. Ми можемо збирати, використовувати й передавати знеособлені дані з будь-якою метою.

E. Організації, які отримують доступ до ваших даних

Ми можемо надавати доступ до ваших персональних даних окремим стороннім організаціям у мірі, необхідній для надання нам послуг, зокрема:

 • нашим афілійованим особам, постачальникам, дистриб’юторам або підрядникам згідно їхніх контрактних зобов’язань перед вами;
 • рекламодавцям і постачальникам маркетингових послуг, які нас обслуговують;
 • постачальникам аналітичних послуг, які допомагають нам удосконалювати й оптимізувати продукти та послуги;
 • потенційним продавцям або покупцям (і їх консультантам) усіх наших бізнес-активів або їх частини;
 • правоохоронним органам, судам, регуляторам, державним органам або іншим третім сторонам, коли на нашу думку це необхідно для дотримання зобов’язань за законами або нормативними актами, або іншим чином для захисту наших прав або прав третіх сторін.

Ми можемо передавати ваші персональні дані третім сторонам за вашим запитом. У такому разі ми не зможемо контролювати, як ці сторони збирають, зберігають, розголошують або використовують їх, і не відповідатимемо за це. Зобов’язання таких сторін щодо обробки ваших персональних даних регулюються відповідними угодами. Якщо ви керуєте Продуктами Honeywell Connected Home за допомогою сторонніх додатків або ПЗ тощо, ми не можемо контролювати, як ці сторони збирають, зберігають, розголошують або використовують ваші персональні дані, і не відповідатимемо за це.


F. Місця зберігання ваших даних

Загальна інформація

Honeywell – це міжнародна компанія, отже ваші персональні дані можуть збиратись, передаватись або відкриватися представництвами Honeywell, компаніями нашої групи, постачальниками та/або агентами в інших країнах, зокрема в будь-якій країні Європейської економічної зони (ЄЕЗ), у США або в Індії. Пам’ятайте, що правила щодо захисту конфіденційності та законодавчі вимоги, зокрема права установ на доступ до ваших персональних даних, інколи можуть відрізнятися від правил і вимог у країні вашого проживання. Утім, ми застосуємо всі доцільні заходи, щоб захистити вашу конфіденційність.

Для користувачів із Європейської економічної зони (ЄЕЗ)

Ми можемо передавати ваші персональні дані або надавати до них доступ компаніям групи Honeywell, агентам, дистриб’юторам, підрядчикам або постачальникам у країнах поза межами ЄС, зокрема в США або в Індії. Щоб гарантувати належний захист ваших даних під час їх передання за межі ЄЕЗ, ми застосовуємо стандартні договірні положення для країн ЄС за Статтею 46(2) Генерального регламенту ЄС із захисту персональних даних. Щоб докладніше дізнатися про відповідні засоби захисту, зв’яжіться з нами за контактними даними наприкінці цього Положення про конфіденційність.

Для користувачів поза ЄЕЗ

Коли ви використовуєте Продукти Honeywell Connected Home, отримуєте до них доступ, звертаєтеся до нас або надаєте нам свої дані, ви погоджуєтеся на передачу персональних даних за межі країни свого проживання, як зазначено вище.

G. Тривалість зберігання ваших даних

Якщо в цьому Положенні про конфіденційність не зазначено протилежне, ми зберігатимемо ваші дані не довше, ніж ви експлуатуєте відповідний Продукт Honeywell Connected Home або протягом іншого періоду (що може бути тривалішим або коротшим), який чітко обговорено з вами. Після цього ми видалимо ваші персональні дані або зробимо їх непридатними для встановлення вашої особистості (за відсутності законодавчих вимог щодо подовження періоду зберігання). Якщо ви більше не експлуатуєте Продукт Honeywell Connected Home, ми можемо й надалі використовувати ваші знеособлені або агреговані дані для аналітичних і дослідницьких цілей і для розвитку. Ми зберігаємо ваші персональні дані для маркетингових цілей, доки ви не відмовитеся від подальших безпосередніх маркетингових розсилок, за застосовним законом.

H. Маркетинг

Згідно застосовних законів і норм, ми можемо використовувати ваші персональні дані, щоб інформувати вас про наші продукти або послуги, пропозиції, події, новини, опитування, рекламні акції тощо. Ви можете будь-коли безкоштовно відмовитися від маркетингових розсилок електронною поштою. Для цього перейдіть за посиланням «Скасувати підписку» в будь-якому листі або зв’яжіться з нами (див. контактну інформацію в цьому Положенні про конфіденційність). Залежно від країни проживання ви також можете відмовитись і від інших маркетингових розсилок. Щоб дізнатися докладніше, зв’яжіться з нами (див. контактну інформацію в цьому Положенні про конфіденційність).

I. Сторонні сайти та служби

Продукти Honeywell Connected Home можуть містити посилання на сторонні веб-сайти, продукти та послуги. Ми не несемо відповідальності за ці сайти або їх політики. Інформація, зібрана сторонніми особами, зокрема ваші контактні дані, регулюється їх політиками конфіденційності. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з політиками конфіденційності відповідних третіх сторін.

Якщо ви отримали будь-які Продукти Honeywell Connected Home від сторонньої компанії, наприклад від дилера, підрядника або торговельної мережі, збір і використання ваших персональних даних цими третіми сторонами регламентується їх політиками конфіденційності. Ви погоджуєтеся з тим, що Honeywell не контролює те, як ці треті сторони збирають і використовують ваші персональні дані. Ми можемо надавати доступ до ваших персональних даних цим третім сторонам згідно з умовами угоди про надання послуг із відповідною третьою стороною. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з політиками конфіденційності відповідних третіх сторін.

J. Діти

Компанія Honeywell свідомо не обробляє персональні дані дітей у ситуаціях, пов’язаних із Продуктами Honeywell Connected Home. Тлумачення терміну «діти» встановлюється законами у вашій юрисдикції.

K. Захист ваших даних

Honeywell докладає розумних зусиль для захисту ваших персональних даних. Ми використовуємо широкий спектр технологій і процедур безпеки, які допомагають захищати ваші персональні дані від несанкціонованого доступу, використання або розголошення. Однак жодна інформаційна система не може бути 100-відсотково захищеною, тому ми не можемо гарантувати абсолютну безпеку ваших персональних даних. Ми не несемо відповідальності за безпеку інформації, яку ви передаєте до Продуктів Honeywell Connected Home Products через непідконтрольні нам мережі, зокрема Інтернет і бездротові мережі.

Безпека персональних даних також залежить від вас. Там, де ми надаємо вам (або ви вибираєте) ідентифікатор користувача й пароль для доступу до Продуктів Honeywell Connected Home, ви відповідаєте за збереження конфіденційності облікових записів і за те, щоб до них не отримали доступ інші.

L. Файли cookie

Що таке файл cookie?

Файли cookie – це текстові файли з невеликою кількістю інформації, які завантажуються на ваш жорсткий диск або в пам’ять веб-переглядача. Файли cookie містять інформацію, яка передається на жорсткий диск комп’ютера або іншого пристрою.

Використовувані категорії файлів cookie

Ми можемо використовувати файли cookie цих чотирьох категорій: абсолютно необхідні, для вимірювання ефективності, для функціональності й профілю та для реклами.

1. Абсолютно необхідні файли cookie

Ці файли cookie абсолютно необхідні для роботи Продуктів Honeywell Connected Home, особливо для пошуку інформації та розміщення замовлень. Без цих файлів cookie ми не можемо надавати запитані послуги. Наприклад, сюди входять файли cookie, які дають змогу входити до захищених областей Продуктів Honeywell Connected Home, або «файли cookie з кошика покупок», які записують продукти, що ви хочете придбати, коли ви додаєте їх до кошика покупок або переходите до оформлення замовлення.

2. Файли cookie для вимірювання ефективності

Ці файли cookie збирають інформацію про те, як ви використовуєте Продукти Honeywell Connected Home, наприклад, які сторінки ви відкриваєте найчастіше та чи отримуєте ви повідомлення про помилки з певних сторінок. Це допомагає нам удосконалювати роботу Продуктів Honeywell Connected Home, наприклад, допомагати користувачам швидко знаходити потрібну інформацію.

3. Файли cookie для функціональності та профілю

За допомогою цих файлів cookie ми впізнаватимемо вас під час використання Продуктів Honeywell Connected Home. Це дає нам змогу персоналізувати призначений вам вміст, особисто вітати й запам’ятовувати ваші уподобання (наприклад, мову або регіон).4. Файли cookie для реклами

Ці файли cookie записують, як ви взаємодієте з Продуктами Honeywell Connected Home, і можуть використовуватися для показу реклами, що точніше відповідає вашим інтересам. Вони також можуть використовуватися для обмеження показів оголошень і для вимірювання ефективності рекламної кампанії. Без цих файлів cookie оголошення в Інтернеті менше відповідатимуть вашим інтересам.

5. Сторонні файли cookie

Ми працюємо зі сторонніми постачальниками, які також можуть використовувати файли cookie в Продуктах Honeywell Connected Home, наприклад для Google Analytics, Adobe Analytics, Adobe Flashplayer і YouTube, у яких ми відтворюємо відеовміст. Ці сторонні постачальники відповідають за файли cookie, установлені в Продуктах Honeywell Connected Home. Докладні відомості див. на веб-сайтах відповідних третіх сторін.

Встановлення налаштувань стосовно файлів cookie

У більшості випадків ми будемо запитувати вашу згоду на використання файлів cookie. За винятком ситуацій, коли файли cookie абсолютно необхідні для надання вам запитаних послуг. Ми надішлемо вам запит на використання файлів cookie, як описано в цьому Положенні про конфіденційність, у формі банера під час вашого першого використання Продуктів Honeywell Connected Home.

Дозвіл можна відкликати будь-коли, відхиливши або вимкнувши файли cookie в налаштуваннях браузера. Зверніть увагу, що після відкликання ви можете втратити певні функції Продуктів Honeywell Connected Home. Докладніше про файли cookie та про те, як їх вимкнути, див. на сторінці: www.aboutcookies.org або www.allaboutcookies.org.

M. Ваші права

Деякі ваші права щодо своїх персональних даних, зібраних під час використання Продуктів Honeywell Connected Home, можуть залежати від країни проживання. Якщо ви мешкаєте на території ЄЕЗ, до вас можуть застосовуватись описані нижче права. Для інших користувачів застосовні права залежатимуть від законодавства країни проживання. Ми намагатимемося спростити реалізацію ваших прав, застосовних згідно певного законодавства. Щоб докладніше дізнатися про свої права, зв’яжіться з нами (див. контактні відомості в кінці цього Положення про конфіденційність).

Щоб допомогти вам скористатися вашими правами, ми можемо запитувати у вас певну інформацію, щоб підтвердити вашу особу. Це застережний захід, потрібний, щоб запобігти розкриттю ваших персональних даних особам, які не мають права їх отримувати. Зазвичай ми відповідаємо на запити, пов’язані з реалізацією ваших прав, у встановлений законом термін. Якщо дозволено законом, ми можемо стягувати платню за виконання запитів.

Щоб допомогти вам зрозуміти ваші права, ми підсумували їх нижче й підготували вказівки, як скористатися ними у відповідних ситуаціях. Щоб докладніше дізнатися про свої права або скористатися ними, зв’яжіться з нами за контактними даними наприкінці цього Положення про конфіденційність.

Докладніше про ваші права:

 1. Право на поінформованість. Це означає, що ми повинні надати чітке, прозоре й доступне для розуміння пояснення ваших законних прав і як буде використано ваші персональні дані. Саме тому ми надаємо вам це Положення про конфіденційність.
 1. Доступ: Ви маєте право відкривати, переглядати й перевіряти власні персональні дані, зібрані під час користування Продуктами Honeywell Connected Home або під час спілкування з нами. Іноді це можна зробити на сторінці, на якій було надано дані. Ви можете підтримувати актуальність своїх даних: сповістіть нас електронною поштою про зміну адреси, номера телефону або електронної пошти.
 1. Заборона. Ви можете заборонити певні типи обробки своїх персональних даних, зокрема щодо законного інтересу до їх обробки або для безпосереднього застосування в маркетингових цілях. У деяких випадках ми демонструємо, що маємо законні права на подальшу обробку ваших персональних даних, отже не задовольнятимемо ваш запит.
 1. Видалення. Ви можете надіслати запит на видалення своїх персональних даних. Наприклад, якщо ці дані більше не потрібні для цілей, з якими їх збирали.
 1. Обмеження. Ви можете надіслати запит, щоб заборонити нам обробку своїх персональних даних, наприклад через їх неточність.
 1. Перенесення даних. Ви можете отримати й повторно використати свої персональні дані у власних цілях. Це називається правом на перенесення даних і, у разі застосовності, вимагає від нас переміщати, копіювати або передавати ваші персональні дані з наших систем вам або (за технічної можливості) вибраній вами третій стороні без ушкодження їх цінності.
 1. Згода. Якщо ви надаєте згоду на обробку персональних даних, ви матимете право відкликати її будь-коли, зв’язавшись із нами (див. контактні відомості в кінці цього Положення про конфіденційність) або перейшовши за посиланням «Скасувати підписку» в будь-якому маркетинговому листі. Це не вплине на факт і законність попередньої обробки.

N. Зміни до цього Положення про конфіденційність

Умови цього Положення про конфіденційність можуть змінюватися. Усі зміни ми публікуватимемо на цій сторінці, а про найважливіші сповіщатимемо іншими засобами, передбаченими законодавством.

O. Зв’язатися з нами

Якщо у вас виникнуть запитання стосовно цього Положення про конфіденційність, напишіть нам за адресою Honeywellprivacy@honeywell.com.

Електронна адреса відповідального за захист персональних даних: Honeywellprivacy@honeywell.com.

Якщо вас не задовольнили наші дії з приводу розв’язання скарг або ви вважаєте, що обробка ваших персональних даних є незаконною, можете звернутися до уповноваженої установи із захисту даних. Але ми будемо вдячні за спробу допомогти вам, отже повідомляйте про будь-які недоліки.